fibra optica


Aici gasesti cele mai multe oferte cu pret redus! Preturi de la 599,99 Lei!

Preturi imbatabile, Comanda Imediat!

Articole pentru casa, gradina si birou cu preturi reduse

Rezultate similare returnate: 72;
Pretul cel mai mic: 599,99 lei;
Pretul cel mai mare: 18856 lei;
Numar de pagini: 2;
Esti la pagina 1;

Nimic relevant pentru tine? Incearca sa cauti doar »» fibra ««.

MacrostandarD Business Analyst
MacrostandarD eXpert
599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE SI TELEFONIE

Safer

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m Specifica Aii: Model: 1 FTTH-1 K Lungime: 1 km Fibr A: 1 A 9/125 (G.657 A2), culoare natural A Atenuare: a 0.4 d B @ 1310 nm, a 0.3 d B @ 1550 nm Raz A minim A de Andoire: 120 mm Raz A minim A de Andoire (f ...

599.99 Lei fata de 699.99- 100 Lei
de la A2T

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

RETELE SI TELEFONIE

Safer

...

799.99 Lei
de la A2T

Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa - Tambur 1000m

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa - Tambur 1000m A Specifica Aii: A Model: 2 FTTH-1 K Lungime: 1 km Fibr A: 1 A 9/125 (G.657 A2), culoare natural A Atenuare: a 0.4 d B @ 1310 nm, a 0.3 d B @ 1550 nm Raz A minim A de Andoire: 120 mm Raz A minim A de Andoir ...

1549.99 Lei
de la A2T

Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa - Tambur 2000m

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa - Tambur 2000m A 2 FTTH-2 KAeste un cablu optic duplex (dou A fibre single-mode cu tampon de 250 um), destinat aplica Eiilor de interior. Posibilitatea de Andoire a cablului este mult limitat A datorit A construc Eiei spe ...

179.99 Lei
de la A2T

Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Multi Mode 500 M 100 Mb/s conector LC comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multimode, vitez A de transmisie de p An A la 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 550 m, conectori optici: LC. A Modul optic SFP ...

179.99 Lei fata de 199.99- 20 Lei
de la A2T

Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

comunica Aie bidirec Aional A pe 2 fibre multi-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX), raz A de transmisie de p An A la 2 km, mufe optice: LC. A Modulele optice ULTIMODE sunt compatibile cu standardul SFP (Small Form ...

3.49 Lei
de la A2T

Conector fibra SC%7CAPC%7CSM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Conector fibra SC%7 CAPC%7 CSM%7 C9 Am ...

3.49 Lei
de la A2T

Conector fibra LC%7CAPC%7CSX SM%7C9Am

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Conector fibra LC%7 CAPC%7 CSX SM%7 C9 Am ...

129.99 Lei
de la A2T

Set module Gigabit SFP WDM Single Mode 3KM conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module Gigabit SFP WDM Single Mode 3 KM conector LC Modul SFP Informatii suplimentare WDM 1310/1550 NM single mode 3 KM LC Connector ...

149.99 Lei
de la A2T

Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Set module SFP Single Mode 20 KM WDM 1000 Mb/s conector LCA, o bucata RX + o bucata TX. comunica Aie bidirec Aional A pe o singur A fibr A (WDM), func Aioneaz A An re Aele single-mode, vitez A de transmisie de p An A la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000 Base-FX ...

5.99 Lei
de la A2T

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 2M G657A

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900 UM 2 M G657 A ...

159.99 Lei
de la A2T

Media convertor 20KM Gigabit LAN port SFP 1000Mbps

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Media convertor 20 KM Gigabit LAN port SFP 1000 Mbps. Convertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. A Protocol retea si tip conector 1 Slo ...

8.99 Lei
de la A2T

Patchcord 1M SC-SC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 1 M SC-SC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - SC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m atenu ...

14.99 Lei
de la A2T

Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 1 M SC-FC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A Elemente distinctive: A conectori: SC - FC fibr A single-mode (G.652. D) lungime: 1 m atenu ...

21.99 Lei
de la A2T

Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

Patchcord 3 M SC-LC simplex singlemode. Ajut A la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) Antre ele sau cu cutii terminale/ODFuri. A conectori: LC - SC fibr A singlemode (G.652. D) lungime: 3 m atenuare sc Azut A A Patchcord ...

114.99 Lei fata de 149.99- 35 Lei
de la A2T

Media convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM - MC100CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC100 CM ARJ45 10/100 M la fibra SC multi-mode 100 M, Full-duplex, pana la 2 Km, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 80 ...

114.99 Lei fata de 149.99- 35 Lei
de la A2T

Mediaconvertor SM 100MB/s TP-LINK MC110CS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Mediaconvertor SM 100 MB/s A TP-LINK MC110 CS . Respect A standardele 802.3u 10/100 Base-TX, 100 Base-FX, Func Aiile Link Fault Passthrough Ai Far End Fault minimizeaz A la timp pierderile cauzate de e Auarea conexiunii, Permite comutare mod de transfer F ...

114.99 Lei fata de 149.99- 35 Lei
de la A2T

Mediaconvertor SM 100MB/s WDM TP-LINK MC111CS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Mediaconvertor SM 100 MB/s WDMA TP-LINK MC111 CS . Respect A standardele 802.3u 10/100 Base-TX, 100 Base-FX, Func Aiile Link Fault Passthrough Ai Far End Fault minimizeaz A la timp pierderile cauzate de e Auarea conexiunii, Adopt A tehnologia WDM, pentru ...

114.99 Lei fata de 249.99- 135 Lei
de la A2T

Media convertor SM conector SC 100Mb/s 20KM - MC112CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC112 CS ARJ45 10/100 M la fibra SC single-mode 100 M, Full-duplex, Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, pana la 20 Km, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100 Mb/s Standarde: A IEEE 8 ...

139.99 Lei fata de 249.99- 110 Lei
de la A2T

Media convertor MM conector SC 1000Mb/s - MC200CM

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

MEDIA CONVERTOR TP-LINKA MC200 CM ARJ45 1000 M la fibra SC multi-mode 1000 M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu. A Tip Conexiune: A Wired Tip Dispozitiv: A Accesorii Rata de Transfer: A 10/100/1000 Mb/s Standarde: A IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, I ...

76.99 Lei fata de 99.99- 23 Lei
de la A2T

Media convertor Gigabit SM/MM TP-Link MC220L

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Media convertor Gigabit SM/MMA TP-Link MC220 L . Respect A standardele IEEE 802.3ab Ai IEEE 802.3z. Port-ul FX suport A modul hot-swap Transmisie prin fibr A optic A multi-mode p An A la 0.55km Ai single-mode p An A la 10km. A MC220 L este un convertor me ...

299.99 Lei fata de 399.99- 100 Lei
de la A2T

Set mediaconvertor RX+TX Single Mode Gigabite 1000Mb/s 25Km

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Set mediaconvertor RX+TX Single Mode 1000 Mb/s. A Conexiune SC. Alimentatori inclusi in pachet. Distanta de transmisie max 25 KM. Convertorul media permite leg Atura de la cablul clasic STP/UTP la fibr A optic A singlemode. A A Echipamentul este prev Azut ...

379.99 Lei
de la A2T

GhilotinA (cleaver) pentru fibrA optica

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Safer

SKL-S2 Aeste un cleaver de Analt A anduran AA, destinat t Aierii cu precizie a fibrelor optice. Specifica Aii: Diametru fibr A: 125 Am Diametru manta protectoare: 250 ~ 900 Am Anduran AA lam A: 48000 t Aieri ...

149.99 Lei fata de 199.99- 50 Lei
de la A2T

Modul SFP WDM Bi-DirecAional 1000Base-BX SM TL-SM321A

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Standarde E i Protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Lungime de Und A TX: 1550nm / RX: 1310nm Alimentare 3.3 V Siguran EA E i Emisie FCC, CE Cablu Fibr A single-mode Tip Fibr A Single-mode 9/125 um Max. Cable Length 10km Data Rate 1.25 Gbps Tip Port LC/U ...

89.99 Lei fata de 129.99- 40 Lei
de la A2T

Modul SFP WDM Bi-DirecAional 1000Base-BX SM TL-SM321B

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Tp-Link

Modul SFP WDM Bi-Direc Aional 1000 Base-BX SMA TL-SM321 B. A Modul SFP WDM Bi-Direc Aional, Suport A tehnologia WDM Bi-Direc Aional A, utiliz And un singur fir de fibr A, pentru reducerea costurilor A TP-LINK TL-SM321 B raspect A cel mai nou standard 1000 ...

299.99 Lei
de la A2T

Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Set adaptoare SFP distanta 20 Km Single/Multi mode UOF2101 BS . AModul SFP standard, single-iber. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate i folosit in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie ...

379.99 Lei
de la A2T

Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20Km Single mode UOF2201BS

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Yli

Set adaptoare SFP Gigabit distanta 20 Km Single mode UOF2201 BS ...

199.99 Lei
de la A2T

Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM 100 Mbps cu port SFP UOF7201 E . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 1 ...

249.99 Lei fata de 279.99- 30 Lei
de la A2T

Media convertor 20KM port SFP 1000Mbps UOF7201GE

ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA

Atu Tech

Media convertor 20 KM port SFP 1000 Mbps UOF7201 GE . AConvertor media folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricarui tip de adaptor FO. CARACTERISTICI Viteza de transfer: 10 ...

649.99 Lei
de la A2T

Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P

SISTEME DE SUPRAVEGHERE AHD

Atu Tech

Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20 KM - 1080 P. Compatibil cu toate standardele AHD/CVI/TVI SPECIFICATII Semnale: 1 x video analogic HD 1080 P (2 MPX) / 960 P (1.3 MPX) / 720 P (1 MPX) / 960 H / D1 / CIF Impedanta intrare/ iesire ...

899.99 Lei
de la A2T

Set transmisie 2 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P

SISTEME SUPRAVEGHERE HDCVI

Atu Tech

Set transmisie 2 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20 KM - 1080 P. ACompatibil cu toate standardele AHD/CVI/TVI SPECIFICATII Semnale: 2 x video analogic HD 1080 P (2 MPX) / 960 P (1.3 MPX) / 720 P (1 MPX) / 960 H / D1 / CIF Impedanta intrare/ iesir ...

1299.99 Lei
de la A2T

Set transmisie 4 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P

SISTEME SUPRAVEGHERE HDCVI

Atu Tech

Set transmisie 4 canale video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20 KM - 1080 P. Compatibil cu standardele descrise mai sus, la rezolutia de 1080 P (FULL HD) A SPECIFICATII Semnale: 4 x video analogic HD 1080 P (2 MPX) / 960 P (1.3 MPX) / 720 P (1 MPX) / 960 H / ...

796.00 Lei
de la Spy Shop

KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-6101D

FIBRA OPTICA

Spyshop

Kit emitator + receptor de fibra optica pentru 1 canal video + 1 canal de date (RS485); Singlemode; Distanta 20 km; Foloseste 1 fibra; Compatibil PAL, NTSC; Fara intarziere; Complet automat; BNC pentru video; FC pentru fibra; RS-485 pana la 115.2kbps; Ali ...

952.00 Lei
de la Spy Shop

KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CANAL DE DATE FO-6102D

FIBRA OPTICA

Spyshop

Kit emitator + receptor de fibra optica pentru 2 canale video + 1 canal de date (RS485); Singlemode; Distanta 20 km; Foloseste 1 fibra; Compatibil PAL, NTSC; Fara intarziere; Complet automat; BNC pentru video; FC pentru fibra; RS-485 pana la 115.2kbps; Al ...

2574.00 Lei
de la Spy Shop

KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CU BNC FO-6108D

FIBRA OPTICA

Spyshop

Kit emitator + receptor de fibra optica pentru 8 canale video + 1 canal de date (RS485); Singlemode; Distanta 20 km; Foloseste 1 fibra; Compatibil PAL, NTSC; Fara intarziere; Complet automat; BNC pentru video; FC pentru fibra; RS-485 pana la 115.2kbps; Al ...

5460.00 Lei
de la Spy Shop

KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-61016D

FIBRA OPTICA

Spyshop

Kit emitator + receptor de fibra optica pentru 16 canale video + 1 canal de date (RS485); Singlemode; Distanta 20 km; Foloseste 1 fibra; Compatibil PAL, NTSC; Fara intarziere; Complet automat; BNC pentru video; FC pentru fibra; RS-485 pana la 115.2kbps; T ...

577.00 Lei
de la Spy Shop

MINI TRANSMITATOR VIDEO COMNET FVT11M

FIBRA OPTICA

Comnet

Mini transmitator video pe 1 fibra optica multimode, 850nm. ...

1977.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO COMNET FVR10

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor video Comnet FVR10 pe 1 fibra optica multimode, 850nm, rackabil, manual gain control. Compatibil cu mini transmitatoarele FVT11 M. ...

791.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO COMNET FVR11

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor video Comnet FVR11 pe 1 fibra optica multimode, 850nm, rackabil, automatic gain control. Compatibil cu mini transmitatoarele FVT11 M. ...

1877.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT1031M1

FIBRA OPTICA

Comnet

Transmitator video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2 W & 4 W/UTC), pe 1 fibra multimode, 10 Bits, 1310/1550 nm. ...

9426.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT1031S1

FIBRA OPTICA

Comnet

Transmitator video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2 W & 4 W/UTC), pe 1 fibra single mode, 10 Bits, 1310/1550 nm. ...

1877.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031M1

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor digital Comnet FVR1031 M1 video/bidirectional date (RS232/422/485-2 W & 4 W/UTC), pe 1 fibra multimode, 10 Bits, 1310/1550 nm. ...

9426.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031S1

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2 W & 4 W/UTC), pe 1 fibra singlemode, 10 Bits, 1310/1550 nm. ...

10244.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41M1

FIBRA OPTICA

Comnet

Transmitator video digital Comnet FVT41 M1 cu 4 canale pe 1 fibra optica multimode, 1310 nm /, 1310nm, rackabile, 1 U. ...

12293.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41S1

FIBRA OPTICA

Comnet

Transmitator video digital Comnet FVT41 M1 cu 4 canale pe 1 fibra optica singlemode, 1310 nm /, 1310nm, rackabile, 1 U. ...

12293.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR41S2

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor video digital Comnet FVR41 S2 cu 4 canale, pe 1 fibra optica singlemode, 1310nm, rackabile, 1 U. ...

14747.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT412M1

FIBRA OPTICA

Comnet

Transmitator video digital Comnet FVT412 M1 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2 W & 4 W) + 1 canal Duplex Contact Clsoure, pe 1 fibra optica multimode, 1310 nm / *pe 1 fibra optica single mode, 1310nm, rackabile, 2 U. ...

18856.00 Lei
de la Spy Shop

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT412S1

FIBRA OPTICA

Comnet

Transmitator video digital Comnet FVT412 S1 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2 W & 4 W) + 1 canal Duplex Contact Clsoure, pe 1 fibra optica multimode, 1310 nm /, 1310nm, rackabile, 2 U. ...

14751.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR412M1

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor video digital Comnet FVR412 M1 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2 W & 4 W) + 1 canal Duplex Contact Closure, pe 1 fibra optica multimode, 1310nm, rackabile, 2 U. ...

18856.00 Lei
de la Spy Shop

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR412S2

FIBRA OPTICA

Comnet

Receptor video digital Comnet FVR412 S2 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2 W & 4 W) + 1 canal Duplex Contact Closure, pe 1 fibra optica singlemode, 1310nm, rackabile, 2 U. ...

Categorii interesante

Copyright © www.macrostandard.eu
Pagina creata in 0.079746007919312 secunde